Integracja


Spotkanie integracyjne odbędzie się w dniu 9 października 2017 roku w Klubie „Pokład” w godzinach 18.30-21.00.

Klub Pokład znajduje się przy al. Jana Pawła II 11, tuż przy końcu skweru Kościuszki. Jest to jedno z miejsc utrzymanych w morskim klimacie w Gdyni. Oryginalny wystrój, bogato zaopatrzony bar, dwa piętra, duży parkiet, a wszystko to utrzymane w kapitańskim stylu. Jednym z elementów oryginalnego wnętrza jest ogromna replika starego żaglowca, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Lokal w zaplanowanych godzinach spotkania będzie wynajęty na wyłączność.

Spotkanie zaplanowaliśmy w stylu morskim. Rozpoczniemy wspólnym posiłkiem w formie dań serwowanych oraz bufetu szwedzkiego, a następnie zaprosimy Państwa do wspólnej zabawy przy szantach. Spotkanie integracyjne jest nieodpłatne dla uczestników konferencji.Jak dotrzeć?

Brak bezpośredniego połączenia SKM, trolejbusowego lub autobusowego. Zalecamy przejazd ZKM – najbliższy przystanek to Skwer Kościuszki Info-Box. Po wyjściu z przystanku, należy skierować się w stronę skweru Kościuszki i iść cały czas prosto, dochodząc do końca skweru. Klub Pokład znajduje się niemal na tej samej wysokości co charakterystyczna fontanna przy al. Jana Pawła II (czas przejścia z przystanku do klubu Pokład to ok. 8 minut).